Товар
додано в корзину
Оформити продовжити
каталог авто
Наші відео
VW PASSAT USA 2015р | Потопельник за 1200 $ - Завівся і поїхав
BMW 3 GT 328i Америка 2014р. Потопельник за 5900 | на розбір
популярні номера
motopoland
#1 в Україні
№1 в Україні Найбільший портал автозапчастин
Продаж автозапчастин
Продаж автозапчастин Кожні 4 хвилини
Пропозиція
Пропозиція Купуй більше - плати менше
Доставка
Доставка Від 2 до 5 днів з Польщі
запчастини з европи
Замовити автозапчастини з Польщі на Allegro.pl
Ми підберемо для ВАС будь-яку запчастину в найкоротші терміни

Motopoland ― це Ваш інтернет-помічник покупки та доставки автозапчастин з Польщі в Україну. Ми працюємо на основі API з польським аукціоном moto.allegro.pl, тому у нас на сайті представлений повний список актуальних пропозицій найбільшого інтернет-аукціону Польщі ― Allegro.pl
Оновлення відбувається фактично кожну хвилину, тому Ви бачите тільки актуальні пропозиції.
На даному сайті Ви можете вибрати, серед представлених понад 8 000 000 млн. пропозицій і купити потрібні Вам б/у запчастину з Європи під замовлення, за значно нижчими цінами, ніж в Україні!

Чому сьогодні вигідно купити автозапчастини з Польщі на allegro?

 1. низькі ціни
  Нові та б.у. автозапчастини в Польщі коштують значно дешевше ніж в Україні, навіть з урахуванням вартості доставки.
  Це досить легко пояснити ― різноманітні митниці, додаткові податки, ПДВ, і т.д., значно збільшують вартість не тільки запчастин, а й автомобілів.
  В Україні, в залежності від того нове або б.у. авто, ціна його може в 3 рази перевищувати вартість у країнах ЄС, так і відповідні комплектуючі, також значно дорожчі.
  На Allegro.pl Ви знайдете і замовите запчастини, аксесуари та інші речі для автомобіля за значно нижчою ціною, ніж в Україні!
 2. гарантія якості
  Ні для кого не секрет, що значна частина запчастин поставляються на наші ринки ― низькосортні або ж якщо вони і належної якості, то і ціна на них дуже висока.
  Причина в тому, що якість товарів, які до нас поставляються, практично не контролюються нашими органами влади, на відміну від Польщі. Та й виробники знаючи цей факт, також часто грішать, відправляють товари на реалізацію в країни ЄС, значно кращої якості, ніж в Росію, Україну, Білорусь ....
  Б/у запчастини, також в більшості випадків реалізуються в значно кращому технічному стані, ніж ті, які були зняті з автомобілів, що значний час їздили по Україні. Адже технічний догляд за авто в Польщі регулярно проводиться і на розбірку надходять автомобілі в значно кращому тех. стані, ніж в Україні.

Замовляйте запчастини з Польщі, польських розбірок на сайті MotoPoland.com.ua. Доставка всього 2-4 дні!